тел.: (0352) 52-51-91; (0352) 25-77-10
ЭЛЕКТРОМОНТАЖНЫЕ КОРОБКИ

Вітальні


Перейти до фотогалереї

Меблі для вітальні - придбання дуже серйозне, відповідно і рішення, які меблі для вітальні вибрати - справа відповідальна. Вітальня - це серце будинку, де весь час б'ється життя. Це кімната, де збираються рідні Вам люди, де Ви згадуєте приємні історії з життя, будуєте плани на майбутнє або просто відпочиваєте. Правильно підібрані меблі у вітальню зроблять цю кімнату справді привабливою, де Вам захочеться збиратися знову і знову, ділитися секретами і просто спілкуватися. А ще вітальня - це обличчя господаря будинку, це місце зустрічей, а меблі для вітальні - це показник вашого добробуту і стилю.

Але навіть якщо квадратні метри і засоби дозволяють облаштувати вітальню, далеко не завжди обраний стиль підкреслює нашу індивідуальність.

Рішення про купівлю меблів для вітальні ми приймаємо один або два рази в житті, а значить її вибір - справа відповідальна. Адже імовірність того, що цими меблями користуватимуться не тільки наші діти, але й онуки, досить велика.

Традиційна вітальня, до якої ми і намагаємося сьогодні наблизитися, створюючи інтер'єр, повинна складатися з цілком визначеного набору предметів, об'єднаних єдиним стильовим рішенням.

Практично неможливо уявити собі вітальню без корпусних меблів. Як правило, це багатофункціональні стінки або стелажі, що неодмінно мають модульну конструкцію, а також вітрини, серванти для збереження сувенірів, посуду для їдалень, книжкові шафи, настінні полки і т.ін. У будь-якому випадку при виборі вітальні потрібно керуватися оригінальністю її стилю, власним смаком і зручністю майбутніх меблів, про що, до речі, говорять і дизайнери.

Ми пропонуєм широкий асортимент меблів для віталень, що дозволяють перетворити Вашу вітальню в саму затишну частину дому, де ви зможете насолоджуватись заслуженим відпочинком.

Спектр матеріалів, який ми застосовуєм  у виробництві меблів для віталень, надзвичайно широкий. Завичай застосовуються сучасні ДСП, МДФ та інші плити з надійним покриттям з натурального шпону й полімерів — ламінату й меламіну.

Наші вітальні на замовлення - це унікальні корпусні меблі, зроблені в єдиному екземплярі спеціально для Вас. Це меблі для тих, хто цінує практичність і комфорт, має гарний смак і вміє раціонально використовувати кошти.

Виготовлення меблів для нас - це втілення в життя Ваших найсміливіших і найоригінальних ідей з облаштування Вашого житла.

Раціональні ціни та висока якість нашої продукції - це результат десятирічного досвіду роботи на ринку меблів України.

Кукурудзяні палички без іграшки

Розроблено студією програмування IDS